Klub “Włącz ciekawość” zaprasza na wykład prof. Leszka Weteski, pt. “Książka jako dzieło sztuki – o sztuce zdobienia średniowiecznych rękopisów”.
Na nadchodzący weekend przygotowaliśmy zestawienie wydarzeń, które zaplanowane zostały w Gnieźnie lub okolicy.
W "Małej Galerii" internatu dawnego "Medyka" można oglądać wystawę fotografii pt. "Noc listopadowa - jest już ciemno". 30 listopada odbędzie się wernisaż z udziałem autorów.
czwartek, 17 listopada 2022 14:31

35 lat filii Biblioteki na Winiarach

35 lat liczy sobie już placówka Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna, która działa obecnie w SP nr 10. Dziś było jak na prawdziwych urodzinach. Nie zabrakło balonów, tortu, kwiatów i życzeń od gości – nie tylko wielu dalszych lat, ale też wielu czytelników.
czwartek, 17 listopada 2022 08:17

Gniezno na mapie obchodów 100-lecia Senatu RP

Pod koniec listopada w Pierwszej Stolicy odbędzie się otwarcie okolicznościowej wystawy „Senat wczoraj i dziś. W 100. rocznicę pierwszego posiedzenia Senatu II RP”.
Zapraszamy do Starego Ratusza na ostatnie spotkanie w mini cyklu rodzinnych warsztatów architektonicznych.
środa, 16 listopada 2022 12:45

Zielone oczy młodych

O betonozie, sekretnym życiu śmieci, ofierze, którą staje się zieleń, ale też jej wspaniałej urodzie czy widokach na gnieźnieńską Wenecję (jezioro Jelonek) – postanowiło opowiedzieć sześć młodych osób na wystawie „Społeczna historia Gniezna – zielone płuca Miasta”.
Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna organizuje zbiórkę na rzecz bezdomnych zwierząt. Dary można przekazywać w filiach książnicy.
Strona 1 z 280

Ostatnio dodane