Jesteś tutaj:Kultura Biblioteczna zbiórka na rzecz bezdomnych zwierząt
środa, 16 listopada 2022 07:54

Biblioteczna zbiórka na rzecz bezdomnych zwierząt

 
Biblioteczna zbiórka na rzecz bezdomnych zwierząt archiwum redakcji

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna organizuje zbiórkę na rzecz bezdomnych zwierząt. Dary można przekazywać w filiach książnicy.

Przed zwierzętami z gnieźnieńskiego schroniska zimowy okres przetrwania. Sama placówka cały czas przyjmuje czworonogi, które z różnych powodów utraciły swoje miejsce przebywania i potrzebuje dachu nad głową. 

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna organizuje zbiórkę, podczas której każdy może przekazywać dary na rzecz ww. zwierząt - organizatorzy proszą o suchą i mokrą karmę oraz ciepłe koce, aby zwierzaki mogły przetrwać okres zimowy. Akcja trwa do 9 grudnia br.

Dary można przekazywać do placówek bibliotecznych w godzinach ich funkcjonowania:

  • Biblioteka Główna ul. Mieszka I 16
  • Wypożyczalnia dla dzieci ul. Mieszka I 15
  • Filia nr 1 ul. Krucza 3
  • Filia nr 2 ul. Staszica 12a
  • Filia nr 9 os Orła Białego 18 (Budynek SP 10)

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane