Jesteś tutaj:Sport KS Gniezno zaprasza na trening otwarty
niedziela, 20 listopada 2022 09:21

KS Gniezno zaprasza na trening otwarty

  mn

Futsalowy klub sportowy zaprasza na trening otwarty dla roczników 2004 - 2005 - każdy może dołączyć i sprawdzić swoje umiejętności.

KS Gniezno w najbliższy poniedziałek 21 listopada organizuje trening otwarty dla roczników 2004-2005. Każdy, kto cechuje się wysokimi umiejętnościami technicznymi i chce spróbować swoich sił w futsalu, może przyjść i się sprawdzić podczas tego spotkania.

Trening odbędzie się 21 listopada o godzinie 20 w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sportowej w Gnieźnie. Działacze zachęcają do wspólnego trenowania i spróbowania swoich sił w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane