Jesteś tutaj:Sport Morsowali w atmosferze lata i wakacji
niedziela, 20 listopada 2022 12:32

Morsowali w atmosferze lata i wakacji

 

Kiedy w końcu nastały warunki godne dla miłośników zimnych kąpieli, ci przybyli na plażę z parawanem, dmuchanymi kołami i w kolorowych koszulach.

Od początku sezonu morsowego, gnieźnieńscy pływacy lubujący się w zimnych doznaniach, ciągle musieli liczyć się z... ciepłymi kąpielami. Aura cały czas nie dawała im powodów do satysfakcji, ale ostatnie dni wszystko odmieniły - a już szczególnie sobotni opad śniegu oraz mróz.

W efekcie tego, w niedzielne południe temperatura wody w Jeziorze Winiary wynosiła 5,5 stopnia, a powietrza oscylowała w okolicach zera lub nieznacznie na plusie. Na to tylko czekały gnieźnieńskie (i nie tylko) morsy, które licznie stawiły się na plaży na popularnych Łazienkach z dmuchanymi kołami, pływakami, piłkami, w koszulach hawajskich lub też z innym wyposażeniem, godnym wakacyjnego wypoczynku na plaży. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane