Jesteś tutaj:Kultura Zaproszenie na wernisaż wystawy fotografii „Noc listopadowa”
piątek, 18 listopada 2022 07:40

Zaproszenie na wernisaż wystawy fotografii „Noc listopadowa”

 

W "Małej Galerii" internatu dawnego "Medyka" można oglądać wystawę fotografii pt. "Noc listopadowa - jest już ciemno". 30 listopada odbędzie się wernisaż z udziałem autorów.

Internat Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, działający przy ul. Mieszka I 27 w Gnieźnie, zaprasza na wystawę fotografii "Noc listopadowa - jest już ciemno". Jest to projekt zbiorowy, w którym uczestniczą mniej lub bardziej znani twórcy z Pierwszej Stolicy Polski. Wszyscy przyjęli założenia organizatorów, by wykonać swoje prace bez użycia jakiegokolwiek światła, nawet w niewielkiej ilości. Na fotografii widać zatem różne odcienie czerni, zmrok, noc, niepokój, obawę lub strach.

30 listopada br. o godzinie 18 odbędzie się wernisaż wystawy, na którym będzie można spotkać autorów oraz ich przyjaciół czy miłośników fotografii. Na samej ekspozycji można obejrzeć zdjęcia autorstwa Przemysława Degórskiego, Katarzyny Dzionek, Anny Góralczyk, Anny Lis, Pawła Kostusiaka, Dariusza Kozłowskiego, Piotra Matysiaka, Agnieszki Matysiak, Janusza Orlikowskiego, Agaty Rutkowskiej, Teresy Ryczkowskiej, Victorii Sachek, Klaudii Smykowskiej, Romana Strugalskiego, Oliwiera Szynkowskiego, Macieja Zobla. 

Zapraszamy wszystkich na wernisaż w środę 30 listopada o godz. 18 do internatu WSCKZiU.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane