czwartek, 17 listopada 2022 14:26

Skradł rower ze stacji kolejowej i odjechał z kolegami. Sprawca poszukiwany

 
Skradł rower ze stacji kolejowej i odjechał z kolegami. Sprawca poszukiwany źródło: KPP Gniezno

Gnieźnieńscy policjanci poszukują sprawcę kradzieży roweru, dokonanej w Pierzyskach na stacji kolejowej.

Jak informuje KPP Gniezno w swoim komunikacie, do kradzieży doszło 21 września 2022 roku w miejscowości Pierzyska w gminie Łubowo. Z terenu stacji PKP Pierzyska skradziono rower marki Indiana o wartości kilkuset złotych. Kamery monitoringu uchwyciły podejrzewanych, którzy najprawdopodobniej mają związek z tą sprawą.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn na zdjęciach proszone są o kontakt z mł. asp. Pawłem Reckim - telefon 47 77 21 330 lub 47 77 21 211 (dyżurny policji w Gnieźnie), adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane