poniedziałek, 21 listopada 2022 18:07

Wypadek na szosie w Świątnikach Małych

 

W poniedziałkowy wieczór na szosie prowadzącej z Gniezna do Janowca Wielkopolskiego doszło do wypadku drogowego.

Do zdarzenia doszło 21 listopada, około godziny 17 w rejonie skrzyżowania ww. szosy i drogi prowadzącej do Świątnik Małych. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, miało tam miejsce zderzenie ciężarówki z samochodem dostawczym, w wyniku czego drugi z pojazdów przemieścił się na jezdni.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy OSP Zdziechowa, OSP Mieleszyn, OSP Karniszewo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu na miejsce zastano rozbity mniejszy z pojazdów oraz pięć osób podróżujących, które były poszkodowane - trzy z nich trafiły pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego, który następnie przewiózł je do szpitala.

Okoliczności wypadku ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze był zablokowany.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane