Redakcja portalu Gniezno24.com:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

facebook.com/gniezno24

Tematy historyczne: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Wszystkie zdjęcia, które są publikowane na portalu Gniezno24.com i opatrzone są znakiem wodnym Gniezno24.com, można wykorzystywać do celów własnych i publikacyjnych z zachowaniem adnotacji o źródle i bez usuwania czy kadrowania znaku wodnego.


Redakcja zastrzega sobie prawo do decydowania o publikacji nadesłanych artykułów, listów i zdjęć w wybranej formie (zasady nadsyłanych treści poniżej).


Zastrzegamy również prawo do publikacji loga portalu Gniezno24.com na przesłanych zdjęciach, podpisując je imieniem i nazwiska autora, a w przypadku braku podania tej informacji - oznaczając jako fotografię nadesłaną.


W przypadku nadesłania do nas ciekawych informacji zapewniamy anonimowość.


Zasady nadsyłanych treści:

Prosimy, aby artykuł, notatka, materiał prasowy lub jakakolwiek inna publikacja, była opatrzona tekstem, a w przypadku relacji także zdjęciami w formacie nie mniejszym niż 700 pikseli szerokości (najlepiej 900 pikseli). Tekstów, które nie zostaną zaopatrzone w jakąkolwiek grafikę lub jej forma będzie budziła zastrzeżenia co do autorstwa (np. ściągnięte z internetu), a także materiały mające znamiona reklamy politycznej, bez wcześniejszej konsultacji, nie będą publikowane.

W przypadku artykułów sponsorowanych lub reklam, prosimy o zapoznanie się z cennikiem dostępnym w ofercie.