wtorek, 15 listopada 2022 12:20

Dwukrotnie okradli market. Kto rozpoznaje mężczyzn?

 
Dwukrotnie okradli market. Kto rozpoznaje mężczyzn? źródło: KPP Gniezno

Policjanci poszukują sprawców kradzieży, dokonanych dwukrotnie w tym roku na terenie jednego z marketów.

Do kradzieży doszło w styczniu i czerwcu 2022 roku w markecie mieszczącym się przy ulicy Myśliwieckiej w Gnieźnie. Kamery monitoringu uchwyciły dwóch mężczyzn, którzy podczas wizyt w sklepie ukradli alkohol o łącznej wartości prawie 880 złotych.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn na zdjęciach proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie: telefon 47 77 21 282 (mł. asp. Filip Jachimowicz - policjant prowadzący sprawę) lub 47 77 21 211 (dyżurny policji w Gnieźnie), adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane