piątek, 18 listopada 2022 16:07

Nagły zgon. W mieszkaniu było mnóstwo pająków

 

W piątek służby zostały powiadomione o ujawnieniu ciała kobiety w jednym z mieszkań na terenie Gniezna. W środku znaleziono także hodowlę pająków.

Sytuacja miała miejsce w jednej z kamienic przy ul. Cierpięgi. O znalezieniu w mieszkaniu kobiety niedającej oznak życia powiadomione zostały służby. Jak poinformowała nas KPP Gniezno, przybyły na miejsce patrol potwierdził zgłoszenie, a lekarz jedynie mógł orzec zgon 43-letniej kobiety.

Według nieoficjalnych informacji, poza samym faktem ujawnienia ciała w mieszkaniu, funkcjonariusze odkryli iż wewnątrz lokalu prowadzona była także hodowla pająków, przechowywanych w pojemnikach - może być ich nawet kilkaset sztuk. Na miejsce sprowadzony został arachnolog, który dokonał oceny znalezionych egzemplarzy. Sprawdzana jest także kwestia legalności tej hodowli.

Na polecenie prokuratora, ciało kobiety zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych w zakładzie medycyny sądowej celem określenia przyczyn zgonu. Postępowanie w sprawie trwa.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane