sobota, 19 listopada 2022 13:44

Pożar domku letniskowego w sobotni ranek

 
Pożar domku letniskowego w sobotni ranek źródło: OSP Kiszkowo

Zastępy z trzech jednostek zostały zadysponowane do pożaru domku letniskowego, który spłonął w Karczewku w gminie Kiszkowo. 

Zdarzenie miało miejsce 19 listopada, po godzinie 9. Wówczas to zauważony został pożar domku letniskowego typu tramp, stojący na jednej z posesji w Karczewku. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy z JRG Gniezno, a także OSP Kiszkowo oraz Dąbrówka Kościelna. To miejscowi druhowie jako pierwsi dotarli na miejsce, zastając już rozległy pożar drewnianego domku, który w krótkim czasie uległ całkowitemu wypaleniu.

Działania strażaków polegały na dogaszeniu tlących się elementów konstrukcji obiektu. Na miejscu obecna była także policja.

źródło: OSP Kiszkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane