wtorek, 15 listopada 2022 10:40

Zderzenie dwóch aut. Jedno z nich potrąciło pieszą

 

Do niebezpiecznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło we wtorkowy ranek na drodze wojewódzkiej nr 190.

Do zdarzenia doszło 15 listopada, przed godziną 9:30 na odcinku szosy pomiędzy Oborą a Działyniem, na wysokości skrzyżowania z drogą do Kopydłowa. Jak wynika z ustaleń, kierujący samochodem osobowym zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, przed którym znajdowała się osoba chcąca przekroczyć jezdnię. W tym momencie w tył pojazdu uderzył inny, posiadający dodatkowo przyczepkę z innym autem.  W wyniku silnego uderzenia, pierwsze z aut potrąciło pieszą, a następnie wpadło do przydrożnego rowu.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy OSP Kłecko i JRG Gniezno, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia oraz uszkodzone pojazdy. Wezwany zespół ratownictwa medycznego, po opatrzeniu na miejscu pieszej oraz kierującej pierwszym z samochodów, przewiózł obie poszkodowane osoby do szpitala celem dalszych badań.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane