poniedziałek, 21 listopada 2022 13:06

Załadowali sklepowy wózek i uciekli z towarem ze sklepu

 

Kobietę i mężczyznę, którzy wyjechali ze sklepu ze skradzionym towarem, zatrzymali gnieźnieńscy policjanci podczas patrolu.

Sytuacja miała miejsce w środę 16 listopada na Winiarach około godziny 18. Tam to w pobliżu jednego ze sklepów policjanci zauważyli dziwne zachowującą się parę. Kobieta i mężczyzna pospiesznie przepakowywali towar z koszyka do reklamówek.

- Funkcjonariusze postanowili ich wylegitymować, jednak na widok radiowozu para zaczęła uciekać. Policjanci zatrzymali ich i zaczęli rozpytywać o pochodzenie towaru, który mieli przy sobie. Szybko wyszło na jaw, że markecie przed momentem doszło do kradzieży różnego rodzaju towaru takiego jak czekolady, kawy, owoce, parówki, kapsułki do prania - informuje KPP Gniezno. Wkrótce okazało się, że wartość towaru wynosi 850 złotych.

Złodziejski duet usłyszał zarzut kradzieży sklepowej, a zgodnie z przepisami kodeksu karnego grozi im za to kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane