niedziela, 20 listopada 2022 19:56

Pożar baraku w niedzielne popołudnie

 
Pożar baraku w niedzielne popołudnie źródło: trzemeszno24.info

20 listopada strażacy zostali zadysponowani do pożaru, jaki wystąpił na jednej z działek, położonej na pograniczu gminy Gniezno i Trzemeszno.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę przed godziną 15. To wówczas zauważono pożar baraku, położonego na jednej z działek, zlokalizowanej w zalesionym obszarze Lubochni i Wymysłowa, niedaleko Jeziora Wierzbiczańskiego.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno, a także OSP Wymysłowo oraz OSP Trzemeszno. Po dotarciu druhów z ostatniej z jednostek, zastano rozległy pożar drewnianego obiektu - działania ograniczyły się do stłumienia ognia, a następnie dogaszeniu resztek tlącej się konstrukcji. Na miejscu obecna była również policja. 

źródło: trzemeszno24.info

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane