Jesteś tutaj:Kultura Wielka gala malowania jaja już jutro!
środa, 28 marca 2018 14:00

Wielka gala malowania jaja już jutro!

 
Wielka gala malowania jaja już jutro! archiwum redakcji

W ostatni czwartek marca odbędzie się kolejna edycja przedświątecznej akcji wspólnego tworzenia pisanek, ale nie tylko!

1000 jaj - tyle sztuk zostanie przygotowanych zostanie na kolejną "Wielką galę malowania jaja", która odbędzie się w czwartek 29 marca w Miejskim Ośrodku Kultury (wydarzenie zostało przeniesione z deptaku z uwagi na niekorzystne warunki pogodowe). Będzie to też okazja do zakupienia lub własnoręcznego zrobienia ozdób świątecznych, gdyż wydarzeniu towarzyszyć będzie kiermasz wielkanocny. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy przy tworzeniu pisanek do świątecznego śniadania.

Ponadto odbędzie się konkurs na najciekawsze przebranie pn. kury, kurczaki i koguty - główną nagrodą jest kosz wielkanocnych smakołyków. Karty zgłoszeniowe i regulamin dostępny jest w załącznikach poniżej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane