niedziela, 30 października 2022 15:55

Zatopione auto wyciągnięto z jeziora

 
Po blisko 4 godzinach działań służb nad Jeziorem Świętokrzyskim, udało się na brzeg wyciągnąć samochód, który wpadł do wody przed południem.

O zdarzeniu informaliśmy już wcześniej, kiedy jeszcze trwała akcja poszukiwawcza i przewidywano, że wydobycie pojazdu zostanie przełożone na poniedziałek. Dopiero chwilę przed godziną 15 strażakom i policyjnemu nurkowi udało się wyciągnąć na brzeg auto marki Renault, które stoczyło się do jeziora dzisiaj przed godziną 11.

Jak podaliśmy, pojazd zjechał z brzegu z uwagi na brak zaciągniętego hamulca. Wędkarz, który nim przyjechał na ul. Wodną, znajdował się akurat poza autem. Samochód po krótkim dryfie zatonął kilkanaście metrów od brzegu i około 4 metry pod powierzchnią wody.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane