Jesteś tutaj:Wywiady Kilka słów o architekturze gnieźnieńskich kamienic
poniedziałek, 21 października 2019 14:00

Kilka słów o architekturze gnieźnieńskich kamienic

 
Kilka słów o architekturze gnieźnieńskich kamienic kadr z nagrania

Autorzy vloga Architecture is a Good Idea przygotowali kolejny materiał na temat architektury trzech budynków, zlokalizowanych przy ul. Chrobrego. Zapraszamy do oglądania!

 

6 komentarzy

 • Link do komentarza Bartek niedziela, 03 listopada 2019 23:21 napisane przez Bartek

  Istotnie piękna jest ta kamienica ale sąsiaduje z niższa od siebie o piętro . Ta natomiast z jeszcze niższą . Może jeszcze się nie zorientowaliście ale następna jest jeszcze niższa . Ciąg zabudowy jest architektonicznym koszmarem . Nie mogę patrzeć na ta zabudowę .Jak to możliwe że to to jeszcze stoi. Parterowiec obok trzy piętrowej pięknej kamienicy pasuje jak pieść do nosa .Centrum naszego miasta potrzebuje bogatych prywatnych inwestorów . I jak sadze przychylniejszych decyzji konserwatora zabytków

 • Link do komentarza Tomek czwartek, 31 października 2019 00:00 napisane przez Tomek

  Na ulicy Lecha też jest kamienica w opłakanym stanie tynk zewnętrzny odpada klatki schodowej też w opłakanym stanie podejrzewam że przy kontroli wyjdzie jeszcze dużo rzeczy

 • Link do komentarza Emeryt wtorek, 29 października 2019 11:04 napisane przez Emeryt

  Moja Prozba jest taka Rządzący Gnieznem i Powiatem Oddajcie władze dobrej zmianie z honorami a pokażą jak się rządzi !!!

 • Link do komentarza mieszkaniec czwartek, 24 października 2019 00:43 napisane przez mieszkaniec

  A żebyście wiedzieli, jak niektóre kamienice wyglądają w środku, jak wyglądają klatki schodowe, i to w centrum! Strach wchodzić! Niech no tylko turyści tam nie zaglądają, a zresztą, nie widzą, jak to Gniezno się degraduje. Dzisiaj widziałem jak jedna pani upadła z powodu byle jakich chodników i krawężników nie tylko nierównych, ale po dziadowsku pookładanych. Dziury w jezdniach, dziury w chodnikach, kamienice odrapane,witryny sklepowe co któraś z wielkimi plakatami "do wynajęcia". To jest obraz Gniezna drugiej kadencji naszego władcy. A perełką jest tzw. ruski targ na ul. Prym. Wyszyńskiego. Nie wstyd wam rządzący za taką nędzę w pierwszej stolicy Polski????

 • Link do komentarza gnieźnianin wtorek, 22 października 2019 00:11 napisane przez gnieźnianin

  Kolejny wspaniały film ukazujący piękno gnieźnieńskich kamienic. Niestety, pod tą różową kamienicą radzimy nie chodzić, bo jak można było zauważyć, elementy na samej górze lada moment mogą komuś spaść na głowę. Aż się wierzyć nie chce, ze tak pięknie odnowiona fasada, a nie dokonano koniecznych prac budowlanych zabezpieczających na górze budynku.

 • Link do komentarza Rita poniedziałek, 21 października 2019 22:48 napisane przez Rita

  Skoro tyle mówi się o architekturze budynków ul.Chrobrego to dlaczego nikt się nie zainteresuje dewastacją budynku nr 5. Mieszkam w kamienicy obok, obawiam się o stabilność tego budynku i stojących obok niej. Mam nadzieję na zainteresowanie się władz odpowiedzialnych za budownictwo.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane