sobota, 26 listopada 2016 17:47

Brąz dla GKK Yoshitaka w Legnicy

  mn

W trakcie odbywającego się kilka dni temu XVII Cyprum Cup International Polish Open Legnica, reprezentant GKK Yoshitaka Dojo Adam Skrzypczak zdobył brązowy medal.

Był to międzynarodowy turniej Karate WKF, w którym brało udział w sumie 51 klubów z 7 państw (m.in. Algieria, Czechy, Rosja, Słowacja, Turcja, Uzbekistan, Polska), co przekładało się na około 500 zawodników.

Wśród karateków obecny był także reprezentant GKK Yoshitaka Dojo sensei Adam Skrzypczak, który mimo niedyspozycji spowodowanej chorobą, jaka wystąpiła akurat w dniu startu, wywalczył brązowy medal w konkurencji kata Masters. Jest to tym bardziej ważne iż legnickie zawody uchodzą za jedne z najbardziej prestiżowych spotkań o charakterze międzynarodowym w naszym kraju.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane