poniedziałek, 07 listopada 2016 07:38

Pracowity weekend dla karateków Inochi Gniezno

mn

W miniony weekend karatecy gnieźnieńskiego Inochi uczestniczyli w dwóch rozgrywkach, odbywających się w Zdunach i Kurniku, powracając z licznymi medalami.

W sobotę 5 listopada odbyły się kolejne zawody rankingowe Wielkopolskiego Związku Karate - XIV Zduny Karate Cup 2016. Każdy z zawodników Klubu Inochi wrócił do domu z medalem. W konkurencji kata startowali: Bernadetta Kuleczka – zdobywając złoty medal, Filip Owczarzak – wywalczył srebrny medal, a Mikołaj Owczarzak – brązowy medal. Startujący w konkurencji kumite Arkadiusz Kwaśniewski po zaciętej rywalizacji wywalczył ostatecznie brązowy medal. Gratulujemy po raz kolejny

Młodsi zawodnicy Klubu Karate Inochi Gniezno startowali 6.11.2016 w IV Otwartym Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kórnik. Wszyscy rywalizowali w konkurencji kata indywidualne zdobywając łącznie 7 medali: złoto wywalczyli: Alicja Kaszyńska, Julita Bartz oraz Kacper Majchrzak; srebro zdobyła Maria Nawrot, a brązowe medale przypadły w udziale: Jolancie Woźniak, Hannie Staniszewskiej oraz Adriannie Pilipczuk. Oskarowi Królakowi, dla którego były to pierwsze zawody niewiele zabrakło do medalu. Życzymy kolejnych udanych startów.