niedziela, 06 listopada 2016 16:03

8 medali na początek sezonu dla GKK Yoshitaka Dojo

  mn

Zawodnicy  Gnieźnieńskiego Klubu Karate Yoshitaka Dojo rozpoczęli bardzo dobrze początek sezonu walcząc na  Otwartych Mistrzostwch Powiatu Poznańskiego w Karate WKF.

Zawody odbyły się 22 października w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Zalasewie i startowało w nich 340 zawodników z 25 klubów. Gnieźnieński Yoshitaka Dojo reprezentowało 6 młodych sportowców, którzy zdobyli 2 złote, 3 srebrne i 3 brązowe medale.

Na uwagę zasługuje świetna postawa uczniów z grup początkujących szkoły podstawowej nr 3 i 12 w Gnieźnie, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rywalizacją sportową w Karate Olimpijskim WKF. Nasi medaliści to Kinga Tyszkiewicz, Maja Markiewicz, Miłosz i Mateusz Chłopiccy ze SP nr 3 oraz Filip Galantowicz SP nr 12, a także najbardziej doświadczony Mikołaj Koszela, który przegrał walkę o brązowy medal w kategorii stopni zaawansowanych.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane