poniedziałek, 16 maja 2016 18:25

12 medali dla gnieźnieńskich młodych karateków

  mn

W minioną sobotę rozegrane zostały w miejscowości Mosina zorganizowane przez Wielkopolski Związek Karate Wkf i Szkolny Związek Sportowy ,,Wielkopolska” Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Karate Wkf. W zawodach brało udział ponad 550 zawodników z 142 szkół ,48 klubów z całej Wielkopolski.

Z klubu Yoshitaka Dojo startowali zawodnicy reprezentujący szkoły podstawowe medale zdobyli:

  • uczniowie szkoły nr 12 (kihon) : Anita Hyża -brązowy medal, Martyna Hyża – srebrny medal, Galantowicz Filip- złoty medal, Koszela Mikołaj- złoty medal (kata).
  • uczniowie szkoły nr 3 (kihon) : srebrne medale – Chłopicki Mateusz,Markiewicz Maja, złote medale – Tyszkiewicz Kinga,Chłopicki Miłosz,
  • uczniowie szkoły nr 6 (kihon) : brązowy medal- Gradus Damian,Suborska Dorota (kata) srebrny medal oraz jedyny reprezentant szkoły nr 9 Stanisław Andrzejewski srebrny medal i złota medalistka w kata Nadia Winkel reprezentująca szkołę ze Szczytnik Duchownych.

Pozostałym uczniom i zawodnikom startującym należy podziękować za wielkie serce szczególnie tym stawiającym pierwsze kroki w karate, trzeba pogratulować udziału w pierwszych zawodach. Osobne podziękowania przedstawiciele GKK kierują do rodziców za poświęcenie czasu i zaangażowanie w organizację wyjazdu.

 

 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane