środa, 27 kwietnia 2016 10:51

5 medali gnieźnieńskich karateków

  mn

W minioną niedzielę sześcioosobowa osobowa reprezentacja GKK Yoshitaka Dojo brała udział aż w dwóch turniejach Otwartych Mistrzostwach Kujaw i Pomorza w karate Shotokan i  IV Pucharze  Krajny i Pałuk w Karate WKF”.

Zawody odbyły się w Paterku, a w turniejach  udział wzięło 335 zawodników reprezentujących 27 klubów karate z terenu całej Polski. Zawodnicy gnieźnieńskiej ekipy wywalczyli tym razem ogółem 5 medali - jeden złoty, jeden srebrny i trzy brązowe.

Wszyscy nasi karatecy zaprezentowali maksymalne zaangażowanie w swoich konkurencjach, ale na największe uznanie zasługuje nasz debiutant - Stanisław Andrzejewski. Mający 8 lat zawodnik wywalczył w kumite brązowy medal, pokazując niesamowitą energię wykonywanych technik. Dobry pokaz gry dały także dynamiczne dziewczyny Nadia i Marta (8 i 9 lat) w kategorii białych pasów . Mimo iż nie zdobyły medali, pokazały super dynamiczne formy kata.

Nasi weterani w startach - Andrzej Rożak wywalczył złoto, Dawid Rybarczyk srebrny medal, a Mikołaj Koszela dwa brązowe w karate WKF i Shotokan w formach kata.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza prosport środa, 27 kwietnia 2016 22:00 napisane przez prosport

    Jesteście wspaniali. Gratulacje.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane