środa, 09 grudnia 2015 18:44

II Seminarium karate z Mistrzem Świata i Europy

  mn

Gkk Yoshitaka Dojo zorganizował II Seminarium z utytułowanym zawodnikiem Mistrzem Świata i Europy Shihanem Piotrem Szymalą z klubu Shindo Cieszyn.

Shihan, który jest Mistrzem Świata i Europy, a także szkoleniowcem zawodników kadry narodowej PZK Shotokan,  gościł już drugi raz w Gnieźnie przekazując na treningach swoją cenną wiedzę i doświadczenie. Regularne treningi z tak wielkimi postaciami Polskiego karate mają znaczny wpływ na stopień wyszkolenia wszystkich trenujących w Gkk. Treningi podzielone były na formy walki czyli kumite gdzie pracowaliśmy nad koordynacją technik ataku, obrony w kombinacjach podczas walki oraz formy kata poznanie najnowszych form i ćwiczeń stabilizacyjnych poprawiających technikę oraz wpływających na silne pozycje w kata.

Treningi trwały od piątku do niedzieli i oprócz ciężkiej pracy wśród trenujących panowała fajna atmosfera stworzona przez Shihana. Ze swej strony staraliśmy się wykazać maksimum zaangażowania podczas zajęć co zostało podkreślone w opiniach Shihana na wieczornym spotkaniu goszcząc na uroczystej kolacji z członkami klubu.

Dziękujemy bardzo właścicielom firmy Restauracja Herbowa J.K. Grzeczka za gościnność, firmie Szymański Fitness za super warunki do treningu oraz wszystkim zaangażowanym w organizację seminarium. Seminarium zorganizowane było dzięki wsparciu z dotacji Urzędu Miasta.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane