środa, 02 grudnia 2015 14:33

Zawodnicy GKK Yoshitaka z kolejnymi dobrymi wynikami

  mn

Kolejne sukcesy zawodników GKK Yoshitaka Dojo którzy brali udział w Ogólnopolskim Turnieju w Bydgoszczy połączonym z akcją charytatywną „Walczymy dla Bartka”.

Podczas turnieju zbierane były fundusze Charytatywną zbierania funduszy na leczenie Bartka Hydryńskiego syna jednego z zawodników karate, który od dłuższego  czasu walczy z nowotworem mózgu. Klubu Karate GKK Yoshitaka Dojo już po raz drugi w tym roku wzięli udział w akcji wspierającej Bartka, który ma szansę na całkowite wyleczenie w USA.

Do Bydgoszczy zjechało około 250 zawodników z 22 klubów. Zawodnicy GKK Yoshitaka Dojo nasi zawodnicy wywalczyli cztery medale - Andrzej Rożak w roczniku 2001 wywalczył brązowy medal walcząc w eliminacjach w finale z utytułowanym zawodnikiem z Bushido Bydgoszcz, Dorota Suborska walcząc w repasażach o III miejsce zdobyła brązowy medal w kata indywidualnym, a nasza najmłodsza, ośmioletnia uczestniczka turnieju - Nadia Winkel zdobyła drugie miejsce srebrny medal w konkurencji kihon białych pasów oraz brązowy medal w kata. Bardzo dobry występ zanotował Mikołaj Koszela który mimo przegranej o III miejsce zaprezentował świetne techniki w wykonywanych formach kata brawo dla wszystkich startujących.

Klub Karate z Gniezna w tym turnieju walczył jednak przede wszystkim dla Bartka.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane