wtorek, 24 listopada 2015 12:54

Podium w Poznaniu dla stellistek

  Materiał nadesłany

Po zwycięstwie w sobotę w meczu ligowym, świetnie spisały się tenisistki stołowe Stelli Niechan Gniezno podczas II Grand Prix Seniorów w Poznaniu.

W turnieju stanowiącym eliminację do finałów Mistrzostw Polski startowało 69 zawodników z całej wielkopolski. Choć stelistki były faworytkami, to całkowita dominacja w konkurencji kobiet jest pełnym sukcesem. Wygrała Paulina Nowacka, wyprzedzając Monikę Jacek i Magdalenę Wysocką. Czwarte miejsce zajęła Joanna Drygas z LKTS Luboń, a piąte i szóste miejsce zajęły kolejne stelistki: Anita Chudy i Agata Klabińska.

W konkurencji mężczyzn dobrze wypadł Jakub Różak zajmując piąte miejsce wygrywając pięć pojedynków i ulegając zwycięzcy- Adrianowi Spychale z Lubonia. Można pochwalić udany występ zaledwie piętnastoletniego Dawida Balcerzaka, który zajął jedenaste miejsce. Paulina Nowacka i Monika Jacek tym samym awansowały do finałów ogólnopolskich, które rozegrane zostaną za miesiąc w Zawierciu.   

 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane