poniedziałek, 23 listopada 2015 16:54

Srebro dla zawodników Inochi

  mn

21 listopada w Hali Sportowej Centrum Sportu i Rekreacji „Wodnik” w Krotoszynie odbyły się XIII Mistrzostwa Wielkopolski w Karate.

Klub Inochi Gniezno reprezentowali Kacper Częstochowski, Michał Kamiński, Bartosz Kostrzewski, Bernadetta Kuleczka, Arkadiusz Kwaśniewski, Zofia Kwitowska, Bartosz Mortek, Hanna Szymańska, Bartosz Szymczak, Jolanta Woźniak i Julia Zielińska.

W konkurencji kumite startował Arkadiusz Kwaśniewski, który po bardzo widowiskowych walkach stanął na podium zdobywając srebrny medal. Pozostali zawodnicy startowali w konkurencjach kata indywidualne w swoich kategoriach wiekowych. Bernadetta Kuleczka po raz kolejny zaprezentowała się od najlepszej strony i wywalczyła srebrny medal. Kolejnym krążkiem był brązowy medal Bartosza Szymczaka. Pozostali startujący spisali się bardzo dobrze, o czym świadczą ich miejsca tuż za podium. Liczymy, że kolejnym razem przywieziemy więcej medali.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane