poniedziałek, 23 listopada 2015 10:34

Kolejne medale zawodników Gkk Yoshitaka Dojo

  mn

Kolejny turniej zawodników Gkk z sukcesami medalowymi na międzynarodowych zawodach Cuprum Cup WKF Legnica 2015.

Do Legnicy przyjechało niemal 600 zawodników z 50 klubów Polski, Czech, Słowacji, Niemiec, Federacji Rosyjskiej i Litwy. Gnieźnieński Klub Yoshitaka Dojo reprezentowali Mikołaj Koszela, Dorota Suborska, Andrzej Rożak oraz trener klubu Adam Skrzypczak. Zawody rozpoczęły się w sobotni poranek startami grup Masters w której startował sensei Adam Skrzypczak po trzech walkach z wynikiem 5:0,3:2,3:2 wywalczył złoty medal w konkurencji kata zajmując pierwsze miejsce zwyciężając w najsilniej obsadzonej grupie masters 35-45 lat.

Następną  szansę w roczniku dziewczynek 10-11 lat wykorzystała Dorota Suborska która po przegranej pierwszej walce 2:3 zmobilizowała się i kolejne trzy walki wygrała zdobywając w repasażach III miejsce brązowy medal. Kolejni reprezentanci Andrzej Rożak i Mikołaj Koszela mieli najliczniejszy rocznik chłopcy 12-14 lat ponad 30 startujących po przegranych startach odpadli w dalszej drodze do półfinałów jednak wyciągnęli wnioski ze startu w tak silnej grupie co daje im większą motywację do ciężkich treningów.                                          

Zawody na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym i szkoleniowym jeden z najbardziej liczących się turniejów w ramach Karate WKF w Polsce.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane