czwartek, 19 listopada 2015 11:52

Kolejne dobre wyniki GKK Yoshitaka Dojo

Materiał nadesłany

W ostatnią sobotę zawodnicy Gkk Yoshitaka Dojo brali udział w GP LĘBORKA. Na zawody przyjechało ok. 400 zawodników z 22 klubów, a gnieźnianie zdobyli wysokie pozycje.

W trakcie zawodów rozegrano konkurencje kata i kumite a dla najmłodszych uczestników turnieju konkurencje kihon. Nasi zawodnicy już w pierwszych startach zaprezentowali wysoki poziom Nadia Winkel zdobyła srebrny medal w formie kihon dziewczynek 8 lat,Patryk Majewski zdobył brązowy medal chłopcy 12-13 lat kihon białe pasy.

Najlepiej zaprezentował się Andrzej Rożak który wywalczył w kategorii młodzik brązowy medal walcząc wśród bardzo silnej ekipy zawodników z Bydgoszczy,Gdańska i Rosji,w kategorii kadet zajął 4 miejsce walcząc ze swoim przeciwnikiem z Gdańska przegrywając 3-2 w walce o brązowy medal. Pozostali zawodnicy Mikołaj Koszela i Dorota Suborska przegrali swoje walki o wejście do finału w swoich kategoriach wiekowych gdzie startowało ponad 22 zawodników z całej Polski. Zawody na bardzo wysokim poziomie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w organizację wyjazdu.