Jesteś tutaj:Sport Trzemeszno Cup 2022 - turniej karate
czwartek, 17 listopada 2022 08:04

Trzemeszno Cup 2022 - turniej karate

  mn

W najbliższą sobotę w Trzemesznie odbędą się zawody w Karate Tradycyjnym, organizowanym przez klub Samuraj Gniezno.

Akademia Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno zaprasza na Wielkopolski Turniej w Karate Tradycyjnym o Puchar Burmistrza Trzemeszna. Zawody zostaną rozegrane w sobotę 19 listopada 2022 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzemesznie, mieszczącej się przy ul. Piastowskiej 11. Początek rywalizacji o godzinie 10.30.

Wszystkich zainteresowanych tą piękną i niezwykle efektowną sztuką walki oraz tych którzy chcieliby w przyszłości trenować karate tradycyjne zapraszamy do obserwowania zawodników oraz ich zmagań.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane