Jesteś tutaj:Sport Sprawdzian MKS-u w trakcie przerwy ligowej
środa, 16 listopada 2022 14:00

Sprawdzian MKS-u w trakcie przerwy ligowej

  MKS PR
Sprawdzian MKS-u w trakcie przerwy ligowej źródło: MKS PR / fot. Off Book. Agencja Kreatywna

Za nami dwa towarzyskie mecze, w których MKS PR Urbis Gniezno zmierzył się z zespołem Młyny Stoisław Koszalin.

Podopieczne Roberta Popka i Romana Solarka, miały okazję sprawdzić się podczas trwającej przerwy, spowodowanej Mistrzostwami Europy, w dwóch meczach sparingowych z drużyną z Koszalina. Pierwsze z nich odbyło się w Ustce. Pomimo prowadzenia po pierwszych trzydziestu minutach (11:12), Gnieźnianki ostatecznie przegrały to spotkanie, kończąc je wynikiem 27:23.

MKS PR Urbis Gniezno: Siwka (1), Chojnacka, Giszczyńska, Matysek, Hartman (3), Kuriata (1), Łęgowska (4), Widuch (2), Kasprowiak (4), Kaczmarek, Guziewicz (3), Świerżewska (3), Nurska (2).

W meczu rewanżowym, który odbył się w Sławnie, gnieźnieńskie „Pszczółki” rozegrały zdecydowanie lepsze spotkanie, o czym świadczyła już pierwsza połowa, która zakończyła się wynikiem 12:14. Kontrola w tym meczu przełożyła się także na jego drugą część. Finalnie Koszalinianki musiały uznać wyższość MKS-u, przegrywając 27:32.

MKS PR Urbis Gniezno: Kasprowiak (6), Hartman (4), Świerżewska (2), Chojnacka, Matysek, Nurska (7), Widuch (4), Kuriata (1), Łęgowska (2), Giszczyńska (2), Guziewicz (3), Siwka (1), Kaczmarek.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane