Jesteś tutaj:Sport Zakończyli 5 edycji rowerowego Grand Prix
poniedziałek, 14 listopada 2022 08:50

Zakończyli 5 edycji rowerowego Grand Prix

  mnopr
Zakończyli 5 edycji rowerowego Grand Prix zdjęcie nadesłane

W minioną niedzielę zawodnicy GST oraz miłośnicy rowerowych wycieczek wzięli udział w ostatnim etapie Rowerowego Leśnego Grand Prix. 

Gnieźnieńskie Stowarzyszenie Triathlonu przygotowało tej jesieni pięć rajdów do leśniczówek w okolicach Gniezna i Czerniejewa. Partnerem projektu promującego aktywny wypoczynek, sport i turystykę oraz wykorzystanie leśnej infrastruktury są Lasy Państwowe.

Ostatni wyjazd, który odbył się w niedzielę 13 listopada, prowadził do Leśnictwa Dzikowy Bór na terenie Nadleśnictwa Czerniejewo, w którym znajduje się Centrum Leśnej Przygody oraz ścieżki edukacyjne. Gnieźnieńskie Stowarzyszenie Triathlonu dziękuje uczestnikom za liczny udział w Grand Prix.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane