Jesteś tutaj:Sport Biało-czerwone morsowanie na Łazienkach
piątek, 11 listopada 2022 14:00

Biało-czerwone morsowanie na Łazienkach

 

Kilkudziesięciu śmiałków, w sobie dobrze znanej formie, postanowiło upamiętnić Dzień Niepodległości w narodowych barwach.

Gnieźnieńskich miłośników zimnych kąpieli nie trzeba zachęcać do morsowania, ale piątkowe wydarzenie było tym bardziej szczególne, że wypadało poza standardowym harmonogramem i to w narodowe święto. Dlatego do wydarzenia postanowiono podejść z biało-czerwonym akcentem, na które to zaproszenie morsy odpowiedziały w sporej liczbie.

Mimo iż woda wciąż jest ciepła (termometr pokazywał "aż" 10 stopni), to kilkadziesiąt osób w narodowych dekoracjach i malowaniach twarzy, po krótkiej rozgrzewce weszło do wód Jeziora Winiary. Tam też czekał na nich poczęstunek w postaci rogali, przygotowanych przez organizatorów wydarzenia. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane