Jesteś tutaj:Sport Biegiem świętowali odzyskanie niepodległości
piątek, 11 listopada 2022 13:30

Biegiem świętowali odzyskanie niepodległości

 

Około 500 zawodników wystartowało w ósmej edycji Biegu Niepodległości, który odbył się na ulicach centrum Gniezna.

Biało-czerwoną, 10-kilometrową trasę, liczącą sobie sporo wzniesień oraz zbiegów, a która składała się z dwóch dużych i jednej małej pętli, najszybciej w tym roku pokonał Damian Sitarz z czasem 34:49. Drugi na mecie zameldował się Patryk Bogucki z rezultatem 35:04, a trzeci był Adam Pilarski z wynikiem 35:17.

Wśród kobiet najszybsza była Joanna Stawowa z czasem 40:08, druga tuż za nią była Karolina Turowska z rezultatem 40:09, a trzecia na mecie pojawiła się Agata Zachwieja z wynikiem 42:58. Uczestnikom biegu gratulujemy!

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane