Jesteś tutaj:Sport Lodowisko wystartuje 6 grudnia
środa, 09 listopada 2022 16:08

Lodowisko wystartuje 6 grudnia

 
Lodowisko wystartuje 6 grudnia źródło: UM

Tegoroczne lodowisko, podobnie jak w poprzednim roku, uruchomione zostanie ponownie na boisku przy ul. Konikowo.

Na tę chwilę mieszkańcy mogą mieć zapewnienie, że pomimo niepewnej sytuacji gospodarczej, lodowisko na terenie boiska przy ul. Konikowo ponownie się pojawi. Lokalizacja ta przyjęła się już w ubiegłym roku i pozostaje niezmieniona - zgodnie z pięcioletnią umową, którą Miasto Gniezno podpisało z wykonawcą.

Obiekt zacznie powstawać w najbliższych tygodniach, a tegoroczne lodowisko wystartuje w Mikołajki 6 grudnia, o czym poinformował dziś prezydent Tomasz Budasz. Tor dla miłośników łyżwowych zmagań na lodzie będzie funkcjonowało codziennie od godziny 10 do 22. Więcej informacji o cenach itp. zostanie podanych w odpowiednim czasie. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane