Jesteś tutaj:Sport Kolejna wygrana młodziczek MKS PR Gniezno
piątek, 04 listopada 2022 10:43

Kolejna wygrana młodziczek MKS PR Gniezno

  MKS PR
Kolejna wygrana młodziczek MKS PR Gniezno źródło: MKS PR

W czwartek 3 listopada, o godzinie 16:00, w Hali przy ulicy Sportowej 3, odbył się mecz pomiędzy Młodziczką MKS PR Gniezno, a zespołem UKS Bukowia.

Podopieczne Roberta Popka oraz Olgierda Staszewskiego, po raz kolejny wygrały mecz w ramach rozgrywek młodziczek. Spotkanie odbyło się w Gnieźnie, przy własnej publiczności. Wygrana pierwsza połowa (17:9), przełożyła się na dynamiczną i pewną grę w drugiej. Spotkanie zakończyło się wynikiem 35:17. Dla MKS-u najwięcej bramek zdobyła Dominika Gola, a dla UKS-u Zofia Winiarska.

MKS PR Gniezno: Tanaś, Kordys (1), Kościańska (4), Hyża (4), Gola (7), Kraczek, Kurczych (5), Kowalska (4), Ambrożak (2), Kląskała, Kleczkowska (3), Gronowska, Piotrowska (5), Walaszczyk, Śmigowska, Strzelczyk.

UKS Bukowia: Szpurek, Winiarska (6), Wiśniewska (2), Kozłowska, Ossowska (2), Mazurek, Matysiak (1), Wielgosz (4), Korytowska (2), Skorupińska, Krzemińska.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane