Jesteś tutaj:Sport Sanepid zamyka basen rekreacyjny. „Negatywny wynik badania wody”
piątek, 04 listopada 2022 08:37

Sanepid zamyka basen rekreacyjny. „Negatywny wynik badania wody”

 

Niezbyt długo użytkownicy gnieźnieńskiej pływalni mogli się cieszyć z jej otwarcia po przerwie technologicznej. Decyzją Sanepidu musiał on zostać zamknięty.

Od 21 października mieszkańcy mogli korzystać z basenu rekreacyjnego GOSiR-u, co nastąpiło po długiej przerwie technologicznej, trwającej ponad półtora miesiąca. 

Dzisiaj GOSiR poinformował o jego zamknięciu: - Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno -Epidemiologicznej w dniu dzisiejszym, tj. 3 listopada br. od godz.15.00 basen rekreacyjny zostaje zamknięty. Przyczyną jego zamknięcia jest negatywny wynik badania wody. Terminy kursów pływania odbywających się na basenie rekreacyjnym zostaną wydłużone o czas zamknięcia basenu - poinformowano w komunikacie.

Jak dalej przekazało kierownictwo basenu, o ewentualnych zmianach w harmonogramie użytkownicy będą informowani na stronach GOSiR-u.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane