Jesteś tutaj:Sport Rowerzyści zaliczyli 3. etap Rowerowego Leśnego Grand Prix
poniedziałek, 31 października 2022 11:22

Rowerzyści zaliczyli 3. etap Rowerowego Leśnego Grand Prix

  mnopr
Rowerzyści zaliczyli 3. etap Rowerowego Leśnego Grand Prix zdjęcie nadesłane

Piękna pogoda sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na łonie natury - do udziału w rajdach zachęcają organizatorzy Rowerowego Leśnego Grand Prix.

W niedzielę 30 października liczna grupa rowerzystów przemierzała leśne ścieżki w ramach projektu Sportowa Natura, który promuje sport i turystykę, obcowanie z naturą, spędzanie wolnego czasu w lesie na świeżym powietrzu.

Odwiedzili leśniczówki Długi Bród i Mięcierzyn w Nadleśnictwie Gołąbki. Organizatorem jest Gnieźnieńskie Stowarzyszenie Triathlonu, a Partnerem przedsięwzięcia są Lasy Państwowe. Do zakończenia cyklu zostały 2 etapy, do udziału w których GST zaprasza wszystkich chętnych - więcej informacji o zmaganiach można znaleźć na stronie https://www.facebook.com/triathlongniezno
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane