Jesteś tutaj:Sport Strzygi, potwory i inne stwory na halloweenowym morsowaniu
niedziela, 30 października 2022 12:29

Strzygi, potwory i inne stwory na halloweenowym morsowaniu

 

Aura wciąż sporo na plusie, ale mimo to gnieźnieńskie morsy utrzymują iż sezon zimnych kąpieli trwa - w niedzielę spotkali się w halloweenowej atmosferze.

Spora grupa morsów odpowiedziała na zaproszenie do wspólnego wejścia do wód Jeziora Winiary. Temperatura jest bardziej wiosenna niż jesienna, a do tego w akwenie wynosiła 12 stopni, dlatego też nie trzeba było nikogo specjalnie namawiać do kąpieli. Zgodnie z motywem przewodnim pojawiło się sporo różnych potworów, strzyg, wampirów i innych stworów, nawiązujących do halloween.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane