Jesteś tutaj:Sport Weekend z piłką ręczną. Dwa wyzwania przed zespołami MKS PR
czwartek, 20 października 2022 08:15

Weekend z piłką ręczną. Dwa wyzwania przed zespołami MKS PR

  MKS PR

Podczas najbliższego weekendu, sportowych wrażeń związanych z MKS PR Gniezno, z pewnością nie zabraknie. Zostaną rozegrane dwa spotkania. Pierwsze z nich to te na najwyższym szczeblu rozgrywkowym – w PGNiG Superlidze Kobiet, a drugie w II Lidze Kobiet.

22 października MKS PR Urbis Gniezno wyruszy w drogę do Koszalina. Tam rozegra spotkanie z drużyną Młyny Stoisław Koszalin. Koszalinianki zajmują ósmą pozycję w tabeli, tuż nad gnieźniankami. Do tej pory, zespół z Koszalina ma rozegrane cztery mecze, w tym jedno zakończone zwycięstwem. Beniaminek dalej czeka na pierwsze punkty w ligowej tabeli. Gnieźnianki z meczu na mecz pokazują się z coraz to lepszej strony. Ostatnie starcie z KPR Gminy Kobierzyce pokazało, że mogą się one mierzyć z najlepszymi. Nie ma wątpliwości, że pierwsze ligowe punkty to tylko kwestia czasu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.

Po sobotnim spotkaniu, 23 października czekać nas będzie starcie pomiędzy MKS PR VELUX Gniezno, a KS Pyrki Poznań. W pierwszej kolejce gnieźnieńska ekipa wygrała mecz na wyjeździe z SPR Kępno 17:30. Była to wymarzona inauguracja sezonu dla zawodniczek, jak i samego sztabu szkoleniowego. Obecnie MKS PR VELUX Gniezno zajmuje drugie miejsce w tabeli II Ligi Kobiet w grupie I. Początek spotkania z poznańską drużyną o godzinie 11:00, w hali przy ulicy Sportowej 5. Zachęcamy do kibicowania!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane