Jesteś tutaj:Sport 2 zawodniczki AKT Samuraj Gniezno wystąpią na ME w Rimini
wtorek, 18 października 2022 09:10

2 zawodniczki AKT Samuraj Gniezno wystąpią na ME w Rimini

  mnopr
2 zawodniczki AKT Samuraj Gniezno wystąpią na ME w Rimini zdjęcie nadesłane

Dwie przedstawicieli gnieźnieńskiej Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno wystartują w zawodach, odbywających się we włoskim Rimini.

Aleksandra Politowicz i Wiktoria Łuczyńska w dniach 19-24 października 2022 roku wystartują w Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy Karate Fudokan we Włoszech w Rimini. Ola wystartuje w konkurencjach seniorskich, natomiast Wiktoria w konkurencjach juniorskich.

Obie zawodniczki AKT Samuraj Gniezno to podopieczne trenera Akademii senseia Andrzeja Zarzecznego (5 Dan). Trzymamy kciuki za dobre wyniki i czekamy na dobre wieści z dalekich Włoch.

Szczegóły można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/profile.php?id=100064088529785

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane