Jesteś tutaj:Sport Rowerowe Leśne Grand Prix
poniedziałek, 17 października 2022 15:20

Rowerowe Leśne Grand Prix

  mnopr
Rowerowe Leśne Grand Prix zdjęcie nadesłane

W niedzielne, słoneczne przedpołudnie 16 października zawodnicy i sympatycy GST TriEagle Team rozpoczęli Rowerowe Leśne Grand Prix.

Jest to wydarzenie realizowane we współpracy z Lasami Państwowymi w ramach projektu Sportowa Natura. Promuje obcowanie z naturą, spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu, edukację leśną i przyrodniczą, uprawianie sportu i turystyki, wielofunkcyjną gospodarkę leśną.

Ponad 30 kilometrowa trasa w większości prowadziła leśnymi ścieżkami w kierunku Leśnictwa Brody i Leśnictwa Nowaszyce.

Wszystkich chętnych chcących spędzić wolny czas w miłej atmosferze, na łonie natury już w najbliższą niedzielę zapraszamy na kolejny etap. Więcej informacji na stronie organizacji: 

https://www.facebook.com/triathlongniezno
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane