Jesteś tutaj:Sport Morsy rozpoczną sezon kąpielowy
czwartek, 13 października 2022 19:33

Morsy rozpoczną sezon kąpielowy

  mnopr

W najbliższą niedzielę 16 października po raz kolejny Królewskie Morsy Gniezno zainaugurują wspólnie okres kąpieli w zimnej wodzie.

Co prawda aura jeszcze do bardzo zimnych nie należy, ale gnieźnieńskie morsy zapowiadają początek cyklicznych spotkań w wodach Jeziora Winiary. Już w najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 wszystkie osoby, które mają ochotę zadbać o swoją odporność oraz chcą, aby chłodne dni były dla nich przyjemnością, a nie udręką, są zaproszone do wspólnej kąpieli. Wystarczą trzy minuty spędzone w zimnej wodzie, raz w tygodniu, aby nasz organizm lepiej znosił chłód i był odporniejszy na przeziębienia.

Plan wydarzenia:

12:00 - Rozpoczęcie - powitanie, wspólna rozgrzewka

12:05 - Kąpiel

12:30 - Zakończenie

Organizatorzy przypominają, że obowiązuje zakaz wjazdu na plażę. Znak zakazu znajduje się na wysokości garaży, dlatego prosi się o stosowanie do niego - wjazd będzie możliwy tylko dla organizatorów. Zainteresowanym polecamy pozostawienie aut pod Wiaduktem Solidarności lub w rejonie wieżowców.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane