Jesteś tutaj:Sport Paweł Kozłowski zdobywcą Indywidualnego Pucharu Polski
poniedziałek, 10 października 2022 07:55

Paweł Kozłowski zdobywcą Indywidualnego Pucharu Polski

  Orzeł Gniezno
Paweł Kozłowski zdobywcą Indywidualnego Pucharu Polski zdjęcie nadesłane

W sobotnie popołudnie w Gnieźnie odbyła się ostatnia runda Indywidualnego Pucharu Polski. Cykl trzech imprez rozgrywanych na przestrzeni całego roku w Lesznie, Wrocławiu i Gnieźnie przysporzył znakomitych emocji.

Rozstrzygnięcia miejsc na podium decydowały się w ostatnich biegach zawodów. Ostatnią rundę Pucharu Polski wygrał Paweł Kozłowski (Orzeł Gniezno), przed Arkadiuszem Szymańskim (TSŻ Toruń) i Dawidem Basem (Szarża Wrocław).

Po podliczeniu punktów okazało się, że zarówno Paweł, jak i Arek mają tyle samo punktów w ogólnej klasyfikacji Indywidualnego Pucharu Polski. W biegu dodatkowym o złoto zwyciężył kapitan Orła Gniezno i to on sięgnął po tytuł. Trzecie miejsce przypadło Marcinowi Szymańskiemu z Lwów Częstochowa.

  1. Paweł Kozłowski 96+4 pkt
  2. Arkadiusz Szymański 96+3
  3. Marcin Szymański 88

Drugi zawodnik Orła, który startował w cyklu, Mikołaj Menz zajął ostatecznie 5. miejsce z 75 punktami.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane