Jesteś tutaj:Sport Gnieźnianie z kolejnymi medalami w międzynarodowym turnieju karate WKF
środa, 05 października 2022 15:37

Gnieźnianie z kolejnymi medalami w międzynarodowym turnieju karate WKF

  mn
Gnieźnianie z kolejnymi medalami w międzynarodowym turnieju karate WKF zdjęcie nadesłane

Świetny występ podczas największego w tej części Europy turnieju karate WKF Grand Prix Polish Open Bielsko Biała w dniach 1-2.10.2022 zanotowali gnieźnianie, zawodnicy KUZI SPORT Jolanta Woźniak i Arkadiusz Kwaśniewski.

Był to turniej rankingowy Polskiej Unii Karate-Polski Związek Sportowy, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Do walki stanęło ponad 240 klubów z 28 państw.

Na wysokości zadania stanęli nasi zawodnicy i po wielu trudnych i emocjonujących pojedynkach mogli cieszyć się z podium w swoich kategoriach:

Arkadiusz Kwaśniewski 2 miejsce kumite ind. senior -60kg

Jolanta Woźniak 3 miejsce kumite ind. dziewcząt U14 -42kg, 7 miejsce kata ind. dziewcząt U14

Tak świetny wynik Arkadiusza powoduje, że staje się liderem rankingu seniorskiego oraz daje szansę do powołania na Mistrzostwa Świata, które odbędą się 26-30.10.2022 w Turcji.

Jolanta natomiast dopisuje kolejne punkty rankingowe na swoje konto i umacnia się na 2 miejscu w Polsce zarówno kata jak i kumite w swojej kategorii.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane