Jesteś tutaj:Sport Kolejne sukcesy zawodniczek Klub Karate Inochi Gniezno
poniedziałek, 03 października 2022 10:00

Kolejne sukcesy zawodniczek Klub Karate Inochi Gniezno

  mnopr
Kolejne sukcesy zawodniczek Klub Karate Inochi Gniezno zdjęcie nadesłane

W minioną niedzielę w Łęczycy odbył się IV Puchar Polski Karate UWK. Gnieźnieńskie zawodniczki po raz kolejny uplasowały się w czołówce.

Podczas zawodów, rozgrywanych 2 października w Łęczycy w województwie łódzkim, odbyły się zawody karate o Puchar Polski UWK. W ich trakcie na dobre wyniki dobrze zapracowały zawodniczki Klubu Karete Inochi Gniezno:

  • Lena Łączyńska - bezapelacyjnie zwyciężyła zdobywając złoty medal w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 13 lat
  • Zuzanna Gbur - wywalczyła brązowy medal w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 12 lat oraz brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 12 lat

Gratulujemy kolejnych sukcesów!
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane