Jesteś tutaj:Sport Jesienne kursy pływania z GOSiR-em
czwartek, 29 września 2022 10:00

Jesienne kursy pływania z GOSiR-em

  mnopr
Jesienne kursy pływania z GOSiR-em zdjęcie nadesłane

Okres jesieni to dobra okazja do nauki pływania, by po wakacjach wykorzystać nabyte umiejętności lub je udoskonalić.

Tym, którzy do tej pory nie zdobyli tej zdolności lub chcą ją udoskonalić, GOSiR wychodzi naprzeciw proponując kursy.

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji oferuje jesienne kursy podstawowej nauki pływania lub też doskonalenia umiejętności pływackiej pod okiem wyszkolonej kadry. Rozpoczynają się one już w październiku br. Dodatkowo organizowane są także kursy pływania dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat - rozpoczynają się one także w tym samym miesiącu i trwają kilka tygodni.

Zapisy już trwają - u pracowników szatni basenowej, którzy udzielą także dodatkowych informacji. Tel. 61 424 86 04 lub strona www.gosir.gniezno.pl

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane