Jesteś tutaj:Sport Zawodnicy Inochi Gniezno mistrzami świata w karate
poniedziałek, 19 września 2022 07:49

Zawodnicy Inochi Gniezno mistrzami świata w karate

  mnopr
Zawodnicy Inochi Gniezno mistrzami świata w karate zdjęcie nadesłane

Wielki sukces zawodników klubu Inochi Gniezno podczas Mistrzostw Świata w karate w Szczecinie, gdzie zdobyli 5 cennych medali.

W dniach 15 - 18 września br. w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Świata WKA World Championships 2022. Zawodnicy Inochi godnie reprezentowali nie tylko swój kraj, ale również klub i Gniezno. Podczas tych zawodów przedstawiciele zespołu zdobyli pięć medali na tej prestiżowej imprezie, która zgromadziła najlepszych karateków z całego świata:

  • Zuzanna Gbur została podwójną Mistrzynią Świata zdobywając złoty medal w konkurencji kata indywidualne dziewcząt 12 lat oraz złoty medal w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 12 lat.
  • Alicja Kaszyńska została Mistrzynią Świata zdobywając złoty medal w konkurencji kata indywidualne mini kadetek oraz zdobyła brązowy medal w konkurencji kumite drużynowe mini kadetek.
  • Marcin Woliński zdobył brązowy medal w konkurencji kumite indywidualne juniorów.
  • Lena Łączyńska uplasowała się na czwartym miejscu w konkurencji kata indywidualne mini kadetek.

Wszystkim zawodnikom należą się gratulacje za tak wyjątkowe osiągnięcia!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane