Jesteś tutaj:Sport Orzeł przed szansą na obronę tytułu
piątek, 16 września 2022 14:50

Orzeł przed szansą na obronę tytułu

  mn
Orzeł przed szansą na obronę tytułu zdjęcie nadesłane

Niedziela będzie ważną datą dla wszystkich miłośników sportu z pierwszej stolicy Polski. Właśnie na ten termin przewidziany został rewanżowy finał CS Superligi Aseko Orzeł Gniezno i TSŻ Schoenberger Toruń.

Ten mecz zapowiada się kapitalnie. Będzie to bezsprzecznie najważniejszy pojedynek sezonu dla obu ekip, a z dużą dozą prawdopodobieństwa można zakładać, że przyniesie on mnóstwo emocji. Właśnie dlatego warto zjawić się na Parkowej i przekonać się, kto zostanie mistrzem Polski.

Po pierwszym finale w lepszym położeniu jest TSŻ. Torunianie wygrali u siebie ośmioma punktami. Podopieczni trenera Marcina Puka są oczywiście bardzo zmobilizowani i deklarują gotowość do walki o odrobienie strat. Jest wielka chęć obrony mistrzowskiego tytułu z 2021 roku.

Sponsorami finału są Brukarstwo Dawid Zieliński i Pasaż Gniezno. Początek zmagań na torze przy ul. Parkowej o godzinie 16:00, wstęp wolny. Zapraszamy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane