Jesteś tutaj:Sport Nowa sekcja AKT Samuraj Gniezno
czwartek, 15 września 2022 11:06

Nowa sekcja AKT Samuraj Gniezno

  mn
Nowa sekcja AKT Samuraj Gniezno zdjęcie nadesłane

W związku z rozpoczynającym się sezonem treningowym serdecznie zapraszamy do nowej sekcji w Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno którą poprowadzi Sensei Aleksandra Politowicz (2 Dan).

Zajęcia będą odbywały się w sali przy ul. Spichrzowej 4a. Pierwszy bezpłatny trening zostanie poprowadzony 4 października 2022 r. Szczegółowych informacji udziela Ola pod numerem telefonu 725 183 520. Informacje dostępne są również na koncie Oli na facebooku: https://www.facebook.com/A.Politowicz

Chcesz spróbować swoich sił w sztukach walki? To właśnie jest to miejsce, w którym możesz się wiele nauczyć! Karate to nie tylko sport. Karate uczy nas cierpliwości, wytrwałości, skupienia, dokładności a także szacunku do drugiej osoby. Serdecznie zapraszamy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane