Jesteś tutaj:Sport Piknik w klimacie country w Stadzie Ogierów
środa, 14 września 2022 08:59

Piknik w klimacie country w Stadzie Ogierów

 

W najbliższą niedzielę na terenie Stada Ogierów przy ul. Kłeckoskiej odbędzie piknik w klimacie country. Wstęp wolny.

Będą to ostatnie, plenerowe, towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody, organizowane na terenie Stada Ogierów. Całe wydarzenie utrzymane będzie w stylu country, a w programie przewidziano gwiazdy jazdy konnej w stylu western, pokaz łucznictwa konnego, przejażdżki bryczkami, pyszną gastronomię i wiele innych.

Ponadto przewidziane są konkursy sportowe dla całych rodzin z nagrodami, które poprowadzi zaprzyjaźniony Klub Dynamic Strong z Gniezna. Nie zabraknie też pokazu łucznictwa konnego.

Wydarzenie zostało zaplanowane na niedzielę 18 września i rozpocznie się o godzinie 10. Główne atrakcje przewidziano jednak od godziny 14 - tak, by można było z nich skorzystać po odbywającym się tego dnia Biegu Lechitów. Wstęp na teren Stada Ogierów jest wolny - parking dostępny na terenie obiektu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane